O Forever Living Products

Inspirowana aloesem jakość

 

Forever Living Products Logo Forever Living Products, firma założona w 1978 roku, to międzynarodowe przedsiębiorstwo o rocznych obrotach sięgających 2 miliardów dolarów, którego oddziały znajdują się na wszystkich kontynentach świata, a Biuro Główne położone jest w Scottsdale w Arizonie. FLP słynie z produktów najwyższej jakości, której gwarancją jest nadzór nad każdym ogniwem procesu produkcyjnego. Firma posiada tysiące akrów naturalnych upraw aloe vera, wysokiej klasy zakłady przetwórcze, flotę transportową i liczny, wykwalifikowany personel. Dlatego możecie być pewni, że nasze wyroby to końcowy efekt bardzo starannego procesu OD ROŚLINY DO PRODUKTU DLA CIEBIE.

Aby zapewnić najwyższą jakość, Forever uprawia aloe vera na swoich własnych plantacjach, unikając stosowania herbicydów i pestycydów. Na aloesowych plantacjach Forever rośnie ponad 50 MILIONÓW KRZEWÓW ALOE VERA, co oznacza, że oczyszczają one Ziemię z 2 milio -nów ton CO2 w ciągu roku.

Farmerzy Forever zbierają aloes ręcznie, traktując go z najwyższą pieczą. Wartościowy miąższ jest delikatnie oddzielany od reszty liścia i stabilizowany podczas specjalnego, opatentowanego procesu.

Liście przetwarzane są w ciągu kilku godzin od zbioru, aby dostarczyć najczystszego, najświeższego miąższu aloe vera, który zachowa swoje właściwości. Kluczem do sukcesu Forever jest zaangażowanie w jakość i czystość. Od uprawy, poprzez zbiory aż do przetwarzania, aloes Forever jest pielęgnowany z taką samą starannością, pieczą i zachowaniem najwyższych standardów, jakie przykładamy do każdego z naszych produktów.

OD ROŚLINY DO PRODUKTU DLA CIEBIE.

PRODUKTY NA KAŻDĄ POTRZEBĘ

Od ponad trzech dekad angażujemy się w poszukiwanie najlepszych naturalnych źródeł zdrowia i urody oraz w dzielenie się nimi ze światem. Nasze produkty aloesowe jako pierwsze otrzymały Pieczęć Aprobaty Międzynarodowej Rady Naukowej ds. Aloesu przyznawaną za jakość i czystość.

Forever zaczyna od 100% aloe vera, delikatnie dodając tylko tyle innych składników, by wytworzyć unikatowe produkty.

Wszechstronność aloesu sprawia, że może on być używany na wiele sposobów, by pomóc ci wyglądać i czuć się lepiej. Forever nie testuje produktów na zwierzętach, a wiele z ich oznaczone jest symbolem koszer-ności, halal i islamską pieczęcią aprobaty.

GWARANCJA FOREVER

Jesteśmy tak pewni jakości naszych produktów, że oferujemy 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, jeżeli klient nie będzie całkowicie zadowolony.

Nie jesteś zadowolony z produktu kupionego od Przedsiębiorcy Forever? W ciągu 30 dni od daty zakupu, możesz oddać mu rachunek i opakowanie, i otrzymać zwrot pieniędzy. Jesteśmy bardzo dumni z tego, że nasze produkty przynoszą korzyści milionom ludzi w ponad 155 krajach świata. Aby uzyskać więcej informacji, wejdź na foreverliving.com.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl