Nagrody i wyróżnienia

CERTYFIKATY PRODUKTÓW FOREVER LIVING

 

Certyfikat islamski - Z ogromną radością pragniemy ogłosić, że Forever Living Products i Aloe Vera of America uzyskały certyfikat Islamic Food and Nutrition Council of America (Islamska Rada Żywności i Żywienia Ameryki - IFANCA), umożliwiający określanie zakwalifikowanych produktów jako “Halal”. Zgodnie z zasadami halal - słowo to znaczy po arabsku “to co dozwolone” lub “to co nakazane” - aby produkt uzyskał certyfikat nie może zawierać alkoholu ani żadnych składników pochodzenia zwierzęcego, które mogą zostać zakwestionowane. Wymienione produkty uzyskały certyfikat potwierdzający, że mogą być spożywane przez muzułmanów.
Certyfikat Międzynarodowej Rady Naukowej ds. Aloesu - Międzynarodowa Rada Naukowa ds. Aloesu (International Aloe Science Council - w skrócie IASC) to organizacja dbająca o czystość i jakość aloesu zawartego w produktach dostępnych na rynku i reklamujących się pod aloesowym szyldem. Wśród członków Rady są plantatorzy, wytwórcy, dystrybutorzy, dostawcy sprzętu, drukarze, sprzedawcy, lekarze, naukowcy i badacze. Tę, tak przecież różnorodną, grupę osób i przedsiębiorstw łączy jedno: szczere zainteresowanie aloesem oraz wykorzystaniem jego niezwykłych właściwości dla zdrowia i urody. Celem przyświecającym powstaniu Rady było nie tylko popularyzacja aloesu i prowadzenie badań nad tą rośliną, ale również wyróżnienie - poprzez odpowiedni certyfikat - produktów naprawdę aloesowych spośród zalewu wielu wyrobów sprzedawanych pod takim hasłem - hasłem nie zawsze znajdującym potwierdzenie w rzeczywistości. Produkty firm zainteresowanych uzyskaniem certyfikatu przechodzą drobiazgowe badania, podczas których sprawdzana jest ich zgodność z niezwykle rygorystycznymi standardami IASC. IASC przyznaje swój certyfikat na okres 12 miesięcy, a żeby okres jego ważności został przedłużony, produkt musi co roku przechodzić kolejne badania. Dodatkowo przeprowadzane są wyrywkowe kontrole mające potwierdzić utrzymywanie standardów koniecznych do zachowania pieczęci aprobaty.
Islamska pieczęć aprobaty - To dodatkowe potwierdzenie jakości oraz czystości produktów, świadczące o ich międzynarodowym uznaniu.
Certyfikat ISO 9001:2000 - W lipcu 2007 r. producent wyrobów Forever Living uzyskał zgodność z ISO 9001:2000 za System Zarządzania Jakością (Quality Management System).
Certyfikat ISO 14001:2004 - 45 spośród ośrodków wypoczynkowych Forever posiada certyfikat ISO 14001, międzynarodowo uznany standard, który pozwala zbudować System Zarządzania Środowiskowego (Environmental Management System) i redukuje wpływ organizacji na Środowisko. Zostaliśmy zarejestrowani w lipcu 2006 r., a nasz program okazał się takim sukcesem, że już 9 maja 2007 r. w Nowym Orleanie Chris Hardy (Vice President Aloe Vera of America) w imieniu AVA nagrodę Amerykańskiej Agencji Ochrony Środowiska (United States Environmental Protection Agency). Otrzymaliśmy ją za nasze osiągnięcie w zmniejszeniu wpływu na Środowisko: zredukowaliśmy odpady o ponad 7 milionów funtów w ciągu minionych 12 miesięcy.
Certyfikat OHSAS 18001:1999 - Producent wyrobów Forever Living jest także zarejestrowany w OHSAS 18001 za Bezpieczeństwo i Higienę Miejsca Pracy (Workplace Health and Safety).
Certyfikat koszerności - Te produkty FLP, które posiadają na etykietce znak K mają świadectwo koszerności, co oznacza, że zarówno ich skład, jak i sposób przygotowania spełniają warunki produktów koszernych.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl