Aktywny styl życia z Forever

Do aktywnego stylu życia fantastycznie pasują produkty Forever.

Najważniejszym z nich jest oczywiście miąższ aloesowy, który jest niezwykle bogaty w wartościowe dla naszego organizmu składniki odżywcze. Aloe Vera Gel

Wiemy już, że aloes ma zadziwiającą zdolność dość szybkiej i sprawnej regeneracji tkanek, a równocześnie odmładzania tego, co zdrowe. Jak wiemy, nasz organizm wraz z upływem lat traci wodę, która jest najważniejszym składnikiem naszego organizmu. Przecież krew składa się z wody w 93%, mięśnie w 75%, mózg zawiera jej do 80%, a skóra dokładnie 70%. Utrata wody jest więc główną przyczyną starzenia się naszego ciała. I tu aloes znowu przychodzi nam z pomocą, gdyż w miąższu znajduje się mnóstwo substancji silnie higroskpijnych, które mają ogromną moc wychwytywania i zatrzymywania w sobie każdej cząsteczki wody, która znajdzie się w pobliżu.

Odpowiedzią na zapotrzebowanie naszego organizmu na elementy silnie wiążące wodę jest Forever Active HA. Forever Active HA, czyli kwas hialuronowy, pomaga naturalnie wspierać i nawilżać stawy, ponieważ jedna cząsteczka tego kwasu ma zdolność przyciągania 1000 cząsteczek wody. Czy mając taki produkt w zasięgu ręki, nie warto już zawczasu zadbać o sprawności dobrą kondycję naszego organizmu?!

O cudownych produktach Forever mogłabym pisać w nieskończoność, ale wspomnę jeszcze krótko o Forever CalciumForever Calcium produkt zawierający łatwo przyswajalny wapń z witaminą D i magnezem, który właśnie dzięki takiemu połączeniu zapewnia maksymalne wchłanianie wapnia,a przez to wzmocnienie kości i zębów.

Kolejny produkt to Nature-Min, czyli pierwiastki śladowe pochodzące z naturalnych złóż dna oceanu, które przyczynią się również do wzmocnienia kości, zębów, paznokcii włosów. Natomiast Aloesowa Emulsja Rozgrzewająca, dzięki zawartości głęboko penetrującego miąższu,mentolu, olejku eukaliptusowegoi innych, jest niezwykle pomocna w rehabilitacji po urazach, a także w odnowie biologicznej po ciężkich treningach u sportowców.

W swojej pracy nie mogłabym się obejść bez żelu kojąco-regenerującego z biosiarką Aloe MSM Gel. Polecam go każdemu, kto chce jak najdłużej zachować sprawność swojego organizmu. Dzięki zawartości czystego miąższu aloesowego w Aloe MSM Gel biosiarka wnika niezwykle głęboko w tkanki.

Dodatek wyciągów z kory wierzby oraz liści mącznicy lekarskiej i drzewa herbacianego ma bardzo duże znaczenie wspomagające. Reasumując – połączenie ruchu z systematycznym stosowaniem wybranych dla własnych potrzeb produktów Forever jest gwarancją na zachowanie dobrej kondycji po to, aby móc cieszyć się życiem!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl